Online sázení s bonusem

Popularita sázení přes internet stále roste. Lidé postupně začínají chápat, že to není nic složitého a sázet zvládne i člověk, který s tím nemá žádné předchozí zkušenosti. Kdo sleduje sporty, měl by se snažit vydělávat na nich, ostatní mohou zkoušet poker či finanční trhy.

bet 365
ilustrační foto: bet365.com

Zatímco dříve jsme byli zvyklí zaškrtávat čísla na papírku a nosit je do kamenné sázkové kanceláře, dnešní situace je jiná. Abychom vyhráli spoustu peněz, nemusíme už ani opouštět dům. Sázet se dá online přes počítač nebo rovnou mobil. Není se tedy čemu divit, že v dnešní době sází daleko více lidí, než tomu bylo v minulosti.

Jednou z nejvýznamnějších sázkových kanceláří na světě je bezpochyby anglická Bet365. Ve Velké Británii má spoustu kamenných poboček, avšak v cizích zemích funguje online. Na Bet365 sází hráči z celého světa, však jejich webové stránky jsou přeložené do mnohých jazyků včetně češtiny. I u nás patří mezi weby, kam chodí nejvíce sázkařů. Není to jen rozmanitostí služeb, ale rovněž férovým přístupem k zákazníkům a četnými bonusy.

Sázení s bonusem

Jedním z důvodů, proč je Bet365 tak oblíbený po celém světě, je široká nabídka aktivit. Na jejich webu si vsadíte na sport, zahrajete poker či vyděláte na finančním trhu. Druhým lákadlem jsou pak bonusy zákazníkům. Zrovna teď jeden běží.

Aktuálně poskytuje Bet365 bonusový kód 2016, který umožňuje získat finanční bonus ve výši 100 % vkladu. Stačí si zdarma založit účet na Bet365 a zadat bonusový kód 2016: MAXBETS. Po prvním dobití, které musíte stihnout do sedmi dnů, se vám připíše navíc 100 % částky jako bonus (platí do limitu 1 500 Kč).

Dalších 750 Kč dostanete, když budete sázet přes mobilní aplikaci na smartphonu či tabletu. Bet365 má propracované mobilní aplikace pro Android, iOS, Windows Phone i Blackberry a při první sázce přes mobil odměňuje uživatele bonusem. Celkem si tedy přijdete na 2250 korun, což je do začátku slušná suma. Která jiná sázková kancelář vám něco takového nabídne?

Napsat komentář