Aukce a dražby on-line už jsou nějakou dobu realitou

Když se řekne aukce a dražby, podle nejen amerických filmů si nejspíš vybavíme velkou místnost, kde vážný muž s dřevěným kladívkem v ruce vykřikuje „pán ve druhé řadě poprvé, pán ve druhé řadě podruhé, pán ve druhé řadě potřetí, prodáno!“ Jenže v Česku v současné realitě mohou být dražby a aukce něco úplně jiného. A teď nemáme na mysli bazarové servery typu aukro, které jen využívají dražbu jako způsob prodeje výrobků. Opravdové dražby a aukce už jsou taky online!


Síň aukcí – tak se jmenuje jeden z předních českých serverů zabývajících se tímto tématem a naleznete jej logicky na adrese sinaukci.cz. Díky dobře promyšleným kategoriím si můžete snadno navolit, zda chce vyvolat přehled aukcí, dražeb, nebo veřejných zakázek, a filtrovat lze také podle typu prodávaného majetku. Stránce nyní dominují nemovitosti, ale v kategoriích jsou i movité věci, auta, charitativní aukce a další. Co se vám jistě taky bude velmi hodit je možnost interaktivně vyhledávat podle kraje, v němž se o nemovitosti zajímáte.

Nabídka je opravdu zajímavá – jsou zde rodinné domy, byty i nebytové prostory, provozovny různých firem nebo třeba jen pozemky porostlé lesy a loukami. Je jasné, že pokud máte štěstí, můžete tímto způsobem koupit nemovitosti velice výhodně. Ke každé položce najdete spoustu informací, fotografie, znalecké posudky týkající se odhadní ceny dané věci, a dokonce i termíny prohlídek v případě, že by vás daná věc opravdu zaujala a měli byste vážný zájem o účast v aukci nebo dražbě.

Takže ať už máte v hledáčku nemovitosti nebo jiné věci, které jsou součástí „opravdové dražby“, zkuste zabrousit na portál sinaukci.cz a třeba právě tam najdete to pravé pro vás!

Napsat komentář