Co a kde koupit k narozeninám na poslední chvíli

„Uvidíme se večer na oslavě, co pro něj vlastně máš?“ Zaskočil vás takhle někdo někdy nepřipravené? Zapomenout je lidské, nevěste hlavu. Naštěstí dnes existuje spousta cest, jak i na poslední chvíli pořídit originální dárek k narozeninám. A to, i když je oslava za pár hodin. Postupujte následovně.

esennce_darkova_krabicka

Máte přístup k internetu a 5 minut času?

Skvěle. Tak to je půl problému vyřešeno. Skvělý dárek pro oslavence jakéhokoliv věku vyberete a za pár okamžiků pořídíte v zážitkové agentuře ESENNCE.cz. Hádáte správně, půjde o zážitky. Pokud máte čas, dárkový poukaz vám přijde druhý pracovní den v pěkném dárkovém balení na jakoukoliv adresu v ČR. Jestli to ale opravdu hoří, přijde vám poukaz do mailu během pár minut. Ten si pak můžete vytisknout a věnovat oslavenci.

jede-1

Ale co vybrat?

Jestli oslavence znáte, jedná se o vašeho kamaráda nebo někoho z rodiny, určitě snadno odhadnete, jaký zážitek by ocenil a jaký naopak nepřipadá v úvahu. V nabídce je celá škála zážitků – luxusní wellness balíčky, adrenalinové sporty ve vzduchu i na vodě, špičkové pobyty i pohádkové lety balonem. Jestli sháníte např. dárek pro maminku, mohla by se hodit luxusní masáž, kamarádovi nabušená jízda ve Ferrari, přítelkyni poukaz na romantický wellness pobyt, šéfovi třeba relaxační pasení ovcí v Beskydech.

30697087_m

Když nemáte čas vybírat

Nechcete výběrem konkrétního zážitku ztrácet drahocenný čas nebo prostě nevíte, co by se obdarovanému opravdu líbilo? Pro vás je tu řešení v podobě univerzálního poukazu na zážitek. Můžete ho koupit v několika hodnotách od 2500 do 10000Kč. Obdarovaný pak bude mít volnou ruku při výběru zážitku, který absolvuje. Stejně jako u konkrétního zážitku, i zde platí, že v dárkovém balení ho můžete mít do druhého pracovního dne (Pražáci ihned) a emailem během chvilky.

shop_roku2015_logo_vitez

Proč právě zde?/h2>
Dejte na spokojené zákazníky, kterých má Esennce.cz dlouhé zástupy. Tisíce kladných hodnocení na nákupním rádci Heuréka hovoří za vše. Obchod je také držitelem několika ocenění, naposledy se stal vítězem prestižní soutěže ShopRoku 2015.

Napsat komentář