Co a kde za gurmánské zážitky na jaře

Máte rádi přehled o tom, kde se co zajímavého právě děje? Nabídku na atraktivní zážitky můžete sledovat také prostřednictvím internetového portálu Firma na zážitky.


ilustrační foto: firmanazazitky.cz

Díky Firmě na zážitky tak můžete být dokonale informováni o aktuálně nabízených gurmánských zážitcích. Ať už se vydáte do restaurace na lahodnou večeři či slavnostný oběd s kamarádkou, partnerem, dětmi či jen tak sama, vždy si můžete pochutnat na české i světové gastronomii.

Firma na zážitky přináší typy na asijskou kuchyni, pochutnání na jídle v netradičním prostředí i pikniky v přírodě. Romantické chvíle s Vaším partnerem si můžete vychutnat při prvomájové noci na Chateau st. Havel. Litovat nebudete společných chvil ani při romantické večeři na Kristině hrádku.

Nechcete-li pouze ochutnávat a narvat si břicha k prasknutí, ale také se něco nového naučit, pak Vás určitě zaujme kurz vaření piva v Pardubicích či v restauraci a minipivovaru U Medvídků. Pivovar U Medvídků používá technicky unikátní dvounádobovou spádovou varnu, historický měděný chladící štok s ruční pumpou a skleněné kvasné nádoby, které umožňují sledovat proces kvašení den po dni. Některý z gastronomických zážitků můžete darovat Vašim nejbližším také jako dárek. Aktuální nabídku na tipy na dárky si můžete prohlédnout zde www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/.Krásné chvíle prožijete také během relaxace u čokoládové masáže. Čokoládová masáž má navíc nejen jedinečné relaxační účinky, ale rovněž blahodárné účinky na lidskou psychickou stránku, působí proti celulitidě, tonizuje a hydratuje pokožku.