Ready made společnosti a virtuální kanceláře

Každá firma i každý podnikatel musí mít pro svou činnost dobré a stabilní zázemí, hraje to totiž velkou roli při komunikaci s potencionálními i stávající klienty.

firmy
ilustrační foto: pixabay.com – moerschy

V současné době se hodně hovoří o zakládání společností na míru, o nákupu již založených společností a především mezi živnostníky také o používání virtuálních sídel a kanceláří. Víte o co se jedná? Pokud tápete, můžete si ve všem udělat jasno právě díky tomuto článku.

Co jsou ready made a kdy se o nich vyplatí uvažovat?

Pokud umíte anglicky, potom si z názvu vyvodíte, že se jedná o společnosti „připravené k použití“, což přesně vystihuje jejich účel. Ready made společnosti jsou ty, které byly založeny za účelem dalšího prodeje. Vtip je v tom, že mají již historii, což jistě působí na klienty důvěryhodněji. Kupující má ale jistotu, že kupuje společnost bez jakýchkoliv závazků – společnost byla totiž „jen založena“, ale nikdo nikdy jejím jménem nejednal. Velkou výhodou je, že pokud kupujete tuto společnost, odpadá tím složitá a zdlouhavá administrativa, která se běžně k založení nové s.r.o. váže. Celý prodej je otázkou hodin, nikoliv týdnů. Více informací o ready made najdete na webu ready-made-sro.sk.

Uvažujete o nákupu takové společnosti? Máme tip – společnost Company Consulting s.r.o. má motto nabízíme vám rychlé založení s.r.o., není důvod, proč je nevyzkoušet.

Virtuální kancelář může zvýšit prestiž

Virtuální kancelář je skvělá příležitost, jak je možné prezentovat firmu tím, že bude mít sídlo na prestižní adrese a přitom platit jen malou částku za její pronájem. Virtuální kancelář je vlastně pronájem prestižní adresy. Někdy je kromě adresy možné využít i další služby – jako například přeposílání pošty, zvedání telefonů jménem vaší společnosti, někdy je k dispozici i zasedací místnost apod. Skvělé je, že na klienty působí dobře když vidí, že se společnost nachází na prestižní adrese. Už ale nemusí vědět, že zde firma de facto nesídlí. Měsíční pronájem se pohybuje v řádech stokorun měsíčně!

Tipobjednejte si službu online a virtuální kancelář na prestižní adrese můžete mít okamžitě!

 

Napsat komentář