Dejte interiéru šmrnc, stačí vhodný motiv, obraz nebo třeba deska!

Pravou atmosféru interiéru dokáží vytvořit jen vhodné vybrané prvky. Více než na velkých kusech nábytku zpravidla záleží na doplňcích. Jejich výběru je nutné se věnovat. Jestliže hledáte inspiraci – máme pro vás hned dva způsoby, pomocí kterých si můžete domov a třeba i kancelář doladit k dokonalosti.

deska
ilustrační foto: modos.sk – Nmc 3D doska Fala white

Není třeba se jich bát, nutné je jen správně vybrat!

V žádné místnosti by rozhodně neměly chybět obrazy na zdech. Důvodů je hned několik. Vhodně zvolený obraz (byť bude v celé místnosti sám), dokáže perfektně navodit příjemnou atmosféru. Nad jeho podobou je ale nutné přemýšlet. Obraz by měl v každém případě vyniknout. Pozor tedy dejte na barvy a jeho styl, měly by korespondovat s celkovým laděním místnosti. Při výběru obrazu se řiďte jen vlastním vkusem. Pokud máte rádi přírodu, kupte si obraz s motivy květin či zvířat, milovníci moderny by měli sáhnout po abstraktních motivech apod.

Když si nevíte rady, jsou tu díla starých mistrů

Jestliže váháte, máte vlastně lehčí práci. To, co nikdy neomrzí, jsou obrazy od různých malířů světového formátu. Obrazy od malířů zvučných jmen jako je Vincent Van Gogh, Gustav Klimt, Claude Monet a dalších i u vás doma mohou vykouzlit příjemnou atmosféru. Že jsou super drahé a de facto nedostupné? Nenechte se mýlit. I ta nejslavnější díla si můžete pořídit za pár korun – koupit si totiž můžete tištěné reprodukce. K mání jsou na portálu umenisveta.cz.

Když chcete více

Samozřejmě, že si musíte dávat pozor na celkový vzhled místnosti. Stěny jste možná zvládly dát do pořádku, ale co strop? Naším druhým tipem pro vás, díky kterému můžete jednoduše, rychle a levně dodat místnosti styl, jsou speciální stropní desky. Stačí si jen vybrat z desítek motivů, vzít do ruky lepidlo a jednu po druhé na strop připevnit. Uvidíte, jak krásný efekt to bude mít!

Napsat komentář