Dobrodružství na českých řekách

Láká Vás prožití netradiční a zajímavé dovolené s rodinou nebo s přáteli? Chcete si užít hodně legrace a málo nudy? Co zkusit sjet některou z našich krásných řek?

putzer_rafting-berounka-pujcovna-lodi-berounka

Pokud Vás tato náplň Vašeho volného času láká, ale nemáte potřebné vybavení, nabízíme Vám jednoduché řešení. Navštivte půjčovnu lodí Petr Putzer, která slouží jak zkušeným, tak začínajícím vodákům.

Adrenalin i pohoda

Půjčovna lodí Petr Putzer Vám připraví vše potřebné pro Vaši bezproblémovou jízdu. Nachystají Vám loď i veškeré další vybavení. Na Vás je jen dorazit do místa, odkud budete vyplouvat, a Vaše skvělé dobrodružství může začít! Pokud jste začátečníci, kteří se vydávají na řeku poprvé, doporučujeme raft. Je o poznání bezpečnější a stabilnější než ostatní plavidla.

Půjčovna lodí Petr Putzer pro Vás zajistí i špičkové bezpečnostní vybavení. Mezi ně patří především kvalitní vesty a pevné ochranné helmy. Ty Vaši hlavu ochrání ve všech situacích.

A co ostatní vybavení? Chybí Vám pádla, barely na uskladnění věcí, pumpy nebo házecí pytlíky? Vše potřebné si můžete také zapůjčit. Kvalitní vybavení je základem každé bezpečné plavby.

putzer_8 (5)

Řeky a říčky

Půjčovna lodí Petr Putzer má ale mnoho dalších předností. Kromě kompletního servisu ohledně lodí, raftů, vest a dalšího vybavení Vám nabízí možnost výběru z několika řek v České republice. Nejvytíženější půjčovnou je bezpochyby půjčovna na řece Vltavě. Půjčovna lodí na Vltavě nabízí vše nutné k tomu, abyste si sjeli nejdelší část řeky naší malebné země. Čeká na Vás jedinečná Šumava, nádherný Český Krumlov a cestu můžete zakončit třeba v oblíbených Českých Budějovicích. Není nutné, abyste jeli celý úsek. Pobočky půjčovny jsou na mnoha místech sjízdného povodí, je tedy jen na Vás, kde svou cestu začnete a kde ji zakončíte. Vyzvednutí a vrácení lodí a raftů je bezplatné a nejste ani omezeny žádnou hodinou. Můžete také bezplatně využití zázemí půjčovny (WC, parkování, místo na sbalení bagáže).

Půjčovna lodí Petr Putzer nabízí možnost plavení se i na dalších českých řekách. Stále oblíbenější je Otava, kde můžete navštívit město sirek Sušice, hrad Rabí, kde podle pověsti přišel o druhé oko Jan Žižka nebo krásná jihočeská města Horažďovice, Strakonice a Písek. Vyzkoušet můžete také Berounku, kde se k návštěvě nabízí legendární Karlštejn. Další řekou, kterou můžete díky půjčovně lodí sjet, je Ohře. Na Ohři má půjčovna lodí Petr Putzer mnoho stanovišť, na kterých můžete vrátit lodě a ostatní vybavení. Lodě a vybavení samozřejmě můžete vrátit i mimo síť půjčoven a to za symbolický poplatek 30 Kč. Nechybí ani zázemí půjčovny, jako WC, parkování, místo na sbalení bagáže apd.. V Karlových Varech pak můžete využít sprch či navštívit naši hospůdku. Po cestě potkáte spoustu zajímavých míst, jako jsou Karlovy Vary, Cheb, Sokolov, Loket, Černý Mlýn nebo Pernštejn. Půjčovna lodí Petr Putzer také nabízí unikátní možnost převozu lodí na další řeky v regionu, vydat se tak můžete na Bílinu, Bystřici, Střelu, Teplou nebo další toky.

putzer_8f

Plavidla z půjčovny lodí

Jaké typy lodí půjčovna lodí nabízí? Pro začínající vodáky doporučujeme raft. Menší raft má kapacitu 3-4 osoby, větší pojme 3-6 vodáků. Zkušení plavci uvítají kánoe. V nabídce je „vydra“, „turan“, „dag“ nebo „baraka“. Lodě mají kapacitu 2-3 osoby dle typu plavidla. Nejzkušenější vodáci mohou řeky sjet na kajaku, jenž v naší nabídce také nechybí.

Pokud hledáte nejlevnější půjčovnu, tak to bohužel naše půjčovna není. Nejlevnější ale neznamená dobrý a v konečném efektu můžete zaplatit víc. Skryté manipulační poplatky. Placení dopravy. Doplatky za pádla a vesty, které jsou u nás již v ceně. V naší půjčovně na Vás nečekají již žádné další poplatky, vše máme v ceně.

Napsat komentář