Hypotéka na družstevní byt

Trápíte se kvůli bydlení? Díváte se po družstevních bytech, protože jdou daleko levnější, ale nevíte, jak by to bylo řešené se zástavou nemovitosti? Jestli byte získali na takovýto projekt úvěr?

ilustrační foto: Freepik.com – katemangos…

Hypotéka na družstevní byt není žádnou novinkou. V dnešních podmínkách se však musí umět přizpůsobit. Naše společnost ji poskytuje a pomůže vám i v případě jiných potřeb, například s hypotékou na pozemek nebo na jiný typ bydlení. Chcete začít stavět a potřebujete úvěr? Ani to není problém domluvit. Stačí nás kontaktovat.

Úvěr na takovýto typ bydlení banky většinou neposkytují nebo pouze ojediněle, protože to nespadá do jejich konkrétních pravidel. Není to obyčejná záležitost, ale pro naše klienty velice rádi zprostředkujeme i neobyčejná přání, abyste mohli spokojeně žít. Tento typ bydlení se často líbí lidem, kteří nechtějí do nákupu bytu investovat desítky milionů korun, protože družstevní byty mívají nižší hodnotu a jsou stejně plnohodnotné jako ty v podstatě obyčejné. Jsou tedy na koupi a bydlení daleko výhodnější. Vše závisí na tom, zdali vám družstvo poskytne podíl k odkoupení.

Bydlete si podle svých představ a bez starostí

Každý si zaslouží mít bydlení podle svých představ. Jednou z variant, jak toho docílit je ručit nemovitostí. Pokud budete i v tomto případě ručit nějakou jinou, další nemovitostí, pak je celý systém jednoduchý a celý proces bude vyřízený opravdu rychle.

Mít vlastní domácnost je krásná věc, pokud jste zvyklí na bydlení ve městech, je to nejlepší varianta. S naším úvěrem si navíc nebudete muset dělat žádné starosti. Vše Vám podrobně vysvětlíme, řekneme případné stanovisko, nadiktujeme, jaké dokumenty budeme potřebovat a co si máte vyřídit, aby všechno proběhlo tak, že s tím nebudete mít další starosti. Vše bude v pořádku a Vy si budete moci bydlet podle svých vlastních představ. Vlastní domácnost je krásný a výjimečný pocit. Takže pokud zvažujete tuto možnost, pak se ničeho neobávejte a obraťte se na nás. Velice rádi Vám s tím pomůžeme tak, aby vše dobře dopadlo, a Vy jste mohli zanedlouho bydlet ve vlastní domácnosti.