Jak poznat kvalitního dodavatele hutního materiálu pro výrobu

Hned v několika průmyslových odvětvích je zapotřebí najít a spolupracovat s dodavateli hutního materiálu. Na trhu jich není málo, ale rozdíly mezi jednotlivými dodavateli nejsou zrovna malé.

ocel
ilustrační foto: pixabay.com – Hans

Největší rozdíly jsou nejen v kvalitě nabízeného materiálu, ale také v pestrosti sortimentu a komplexnosti nabízených služeb. Jak tedy poznat kvalitního dodavatele?

Začneme materiálem

Každá firma, která se zabývá výrobou z hutního materiálu, potřebuje, aby materiál dosahoval co nejvyšší úrovně kvality. Z nekvalitního materiálu nejde vyrobit kvalitní produkt. Firmy by tedy hutní materiál měly vybírat od předních výrobců ve své oblasti, kteří nabízí certifikované výrobky, podle platných norem. Co se týče pestrosti nabídky, ta by měla být komplexní. Neměly by chybět závitové, svařovací, hladké i pozinkované trubky, střešní plechy, nebo dráty. Dále ani betonářská ocel, kari sítě, nejrůznější profilová ocel průřezu T, I, IPE, HEB, HEA nebo L ani plochá, kruhová, čtvercová, nebo pásová ocel a také trubky, plechy, trapézové a sandwichové plechy, barevné kovy, podlahové rošty a mnoho dalšího hutního materiálu.

Co nabízené služby?

Specialista na dodávku hutního materiálu by měl nabízet nejen kvalitní materiál, ale i široké spektrum služeb. A jaká kritéria jsou důležitá pro služby, dodavatelé by se měli zaměřit na rychlost řešení jednotlivých dodávek, nabízet by měli serióznost a individuální přístup s možností odborného poradenství pro dosáhnutí nejlepšího možného řešení. Bohužel ne všechny firmy to splňují.

Jeden konkrétní příklad spolehlivého dodavatele

Nakonec přidáme i konkrétní příklad toho, jak by měl vypadat spolehlivý dodavatel hutního materiálu – společnost Eika Znojmo a.s., která je specializována na dodávku hutního materiálu zejména v Brně, Znojmě a okolí. Firma se vždy snaží o to, aby mohla co nejlépe uspokojit nároky současných zákazníků a to jak kvalitou a pestrostí sortimentu, tak nabídkou služeb. Přesvědčit se můžete sami , jak vypadá nabízený hutní materiál na www.eika.cz.

Napsat komentář