Kde se dobře najíst

Labužnický zážitek při každodenním stravování? Zdá se vám taková představa nereálná? Proč si tedy alespoň někdy neudělat čas na vyzkoušení nějaké nové restaurace? Vaše požadavky při výběru dobře zpracuje portál nabízející recenze a on-line rezervace do tisíců restaurací po celé republice.

foto restaurace
ilustrační foto: restu.cz – Restaurant Na Statku

Indie v srdci Čech

Téměř statisícové město Hradec Králové se pyšní bohatou historií, univerzitou nebo třeba uznávanou divadelní scénou. Ani co se týká dobrého jídla a pití rozhodně nepatří mezi outsidery. Hradec Králové, restaurace v této lokalitě dozajista uspokojí příznivce tradiční české kuchyně a speciálních českých piv. Mlsné jazýčky vyhledávající sladkosti všeho druhu tady najdou cukrárny, palačinkárny a kavárny se širokou nabídkou laskomin. To ale není vše!

Indická restaurace Hradec Králové to znamená jedinečný gurmánský zážitek spojený s autentickou atmosférou indického královského paláce a orientální hudbou. Okusit můžete pokrmy indických a nepálských šéfkuchařů. Připraví vám nejen dokonalé jehněčí, vepřové i kuřecí maso, ale i širokou paletu vegetariánských jídel.

Liberec – lyžování i gastronomie

Toto město pod Ještědem se stává cílem bezpočtu sportovců. Po celodenním lyžování se návštěva restaurace Liberec přímo nabízí. Spousta podniků vám během oběda nabídne denní menu. S dětmi si můžete dát pizzu v některé z italských restaurací. Pokud plánujete v Liberci trávit i noc, večer ve dvou si perfektně užijete ve stylovém koktejlovém baru.

Ostrava – město gastronomie

Možná byste toho město spojili s vším možným jen ne s dobrým jídlem. Nenechte se ale mýlit! Restaurace Ostrava uspokojí chuťové smysly i těch nejvybíravějších jazýčků. Mezi místa, co stojí za vyzkoušení patří sushi bary, francouzské, italské a samozřejmě i ryze české podniky. K nalezení té pravé restaurace pro oběd nebo slavnostní večeři pomáhá filtr na webu restu.cz, kde můžete provádět rezervace do restaurací. Škálu bezmála 500 podniků omezíte volbou typu kuchyně nebo třeba výběrem konkrétního pokrmu, na který máte chuť.

Napsat komentář