Kde se přihlásit do kvalifikačního kurzu pro sociální pracovníky?

Rádi byste si rozšířili Vaši kvalifikaci o kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách? V tom případě se neváhejte a přihlaste se ještě dnes do vzdělávací agentury Seduca, která je předním organizátorem nejrůznějších kvalifikačních kurzů v České republice.

seduca screen
Foto: seduca.cz

Rekvalifikační či kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Praha plně odpovídá požadavkům na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., sociální zákon.

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí a je možné jej uhradit přes úřad práce. Vzdělávací agentura Seduca pořádá své kvalifikační kurzy v různých městech České republiky. Kurz tedy můžete například absolvovat v Brně, Havlíčkově Brodu, Žďáru nad Sázavou, Olomouci, Kyjov, Ostravě, Liberci či v Pardubicích. Další místa stejně jako konkrétní informace o nabízeném kurzu si můžete přečíst na této webové adrese www.seduca.cz/rekvalifikacni-kurzy/kvalifikacni-rekvalifikacni-kurz-pro-pracovniky-v-socialnich-sluzbach.

Uchazeči, kteří mají zájem o tento kurz, by měli být starší osmnácti let. Požaduje se rovněž dokončené základní vzdělání, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost. V kurzu získáte cenné informace o metodách sociální práce, o sociálně právním minimu i základech ochrany zdraví. V kvalifikačním kurzu pro pracovníky v sociálních službách Ostrava se naučíte rovněž, jak postupovat v případě týrání a zneužívání osob, kterým jsou poskytovány sociální služby. Součástí je také odborná praxe. V Ostravě se nejbližší kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách bude otevírat začátkem září, avšak Vy se můžete již dnes do tohoto kurzu přihlásit!

Napsat komentář