Když chcete vyniknout nad ostatními

Cítíte se jako šedá myška a chcete s tím konečně něco udělat? Chcete být v davu vidět? Záleží vám na tom, jak vypadáte? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, tento článek vás jistě potěší. Přinášíme vám hned několik rad, jak se i z vás může stát výrazná osobnost, která bude vidět!

kabelka
ilustrační foto: fancy.sk

Zaměřte se na vystupování

Jestliže chcete ostatní zaujmout, musíte se spolehnout jen sami na sebe. Jiní musíte být chováním a až potom přichází na řadu váš vzhled. Vaše chování musí za všech okolností odpovídat vašemu společenskému postavení. Máte-li nad ostatními vyniknout, musíte být slyšet. Snažte se tedy při všech příležitostí projevovat své názory. Zároveň ale pamatujte, že v některých případech znamená mlčení zlato. Zároveň se snažte ostatní respektovat, buďte průbojní, ale současně laskaví a vždy pomáhejte.

Bez „fasády“ to nejde

Na vzhledu také záleží. Najděte si proto váš vlastní styl oblékání. I takové detaily jako je kabelka na rameno či do ruky ozdobená šátkem dokáže být prvkem, který zaujme. Oblékejte se tak, abyste byli vidět a cítili jste se maximálně pohodlně. Vaše oblečení by mělo vždy být přizpůsobené okolnostem – jinak se oblékejte do práce, jinak na společenské akce, na sport – vždy ale s dávkou vašeho osobního stylu!

Slaďte se s vaším okolím

Paradoxem je, že současně byste měli ladit ke svému okolí. Platí to zejména o rodině. Vždy se snažte o to, aby vše bylo dokonalé. Rozhodují i naprosté „maličkosti“. Příklad: nosíte-li luxusní náušnice, pořiďte krásné zlaté dětské náušnice i vaší dcerce apod.

Jaký to má efekt?

Je to více než jasné – jestliže ostatní lidé vidí, že máte v těchto věcech jasno, začnou si vás více všímat. Jedině chováním a vzhledem je možné okolí zaujmout! Není to nic složitého, takže začněte třeba ještě dnes, budete se ve svém životě cítit mnohem lépe.

Napsat komentář