Když pracovní oděvy, tak jedině od společnosti TOMIS CZ, s.r.o.

Pracovní oděvy jsou jednou ze základních složek pracovního vybavení, která je pro mnoho profesí velice důležitým aspektem.

Shanite-spolehlive-pracovni-odevy1

Pracovní oděvy totiž často plní bezpečnostní funkci a chrání naše zdraví při nebezpečných úkonech. Vzhledem k povaze produktu se tedy nevyplatí výběr podceňovat, opravdovou bezpečnost při práci poskytnou pouze kvalitní pracovní oděvy, jako jsou ty od TOMIS CZ.

Bezpečnost vždy na prvním místě

Primární funkcí pracovních oděvů je ochrana proti případným zraněním a nečistotám. Právě protekce proti úrazu je v mnohých profesích velice důležitým aspektem, který musí pracovní oděvy plnit, a z tohoto důvodu se vyplatí koupě vskutku kvalitního a osvědčeného produktu. Se zdravím se nevyplácí riskovat, levné a nekvalitní pracovní oděvy totiž ne vždy poskytují potřebnou ochranu. Pokud je pro Vás bezpečnost na prvním místě, navštivte e-shop TOMISCZ.cz, kde naleznete širokou škálu vysoce kvalitních oděvů za příznivé ceny.

Shanite-spolehlive-pracovni-odevy2

Pracovní oděvy pro každé řemeslo

Společnost TOMIS CZ nabízí široký sortiment pracovních oděvů nejrůznějšího charakteru. Vybrat si můžete ze široké nabídky svářečských pracovních oděvů, neprořezných oděvů či obleků chránících proti kyselinám a vysokým teplotám. K dostání jsou také pracovní oděvy s reflexními prvky a samozřejmě i obsáhlá nabídka montérek, zimních bund, košil, triček, plášťů, montérek a dalšího vybavení.

Shanite-spolehlive-pracovni-odevy3

Oděv jako vizitka firmy

Části pracovních oděvů jako montérky, kombinézy, košile či pokrývky hlavy jsou prvkem, který si každý zákazník automaticky zafixuje, díky čemuž vytváří stylový pracovní oděv skvělou reklamu. Zákazníkům je k dispozici široká škála modelů ze skladu, pokud si však zákazník nevybere, společnost TOMIS CZ dává unikátní možnost nechat si navrhnout vlastní firemní oblečení včetně střihu, barvy, materiálu i umístění loga firmy.

Napsat komentář