Lahodné španělské delikatesy

Otevřeli jste si novou restauraci a rádi byste Vaším hostům nabídli špičkové španělské potraviny? Začněte spolupracovat se společností BMC Brno, která je předním dodavatelem španělských potravin.

paella
ilustrační foto: spanelskerecepty.cz – španělská paella

Od roku 1996 dováží zejména ze Španělska, ale také z jiných středomořských zemí potraviny a vína.V nabídkovém katalogu španělských delikates najdete několik druhů paštik i džemů. Vybrat si můžete také z bohaté nabídky nakládané zeleniny, luxusních sladkostí i vynikajících mandlí. Co se týče paštik, může si na této webové adrese www.bmcbrno.czsi můžete objednat ančovičkovou paštiku i játrovou paštiku s pepřem. Ančovičková paštika je specialitou, která je typická pro španělskou oblast Katalánsko.

Tato pochoutka obsahuje dvacet pět procent ančoviček a neobsahuje žádné konzervanty, ani lepek. Ančovičkovou paštikou může natřít při přípravě rautu či švédských stolů jednohubky, ale i servírovat jako předkrm. Velmi oblíbené jsou také kachní, lososové, vepřové i tuňákové paštiky.

Špičkoví kuchaři, kteří si kladou za cíl nabídnout lahodné pokrmy, sází na kvalitní španělské koření. Mletá pálivá paprika, pravý šafrán, sladká mletá paprika i sladká uzená paprika to jsou koření, které nesmí chybět v žádné španělské kuchyni. To stejné platí také pro směs koření na paellu. Po použití koření na paellu již není potřeba při přípravě paelly přidávat žádné jiné koření. Paellu pak stačí jen osolit dle chuti. Na výše uvedené webové adrese najdete také balzamické octy i drobné pečivo. Tak zvané křupavé potěšení se podává k sušenému masu jamón i k různým dlouhohrajícím sýrům a vínům.

Napsat komentář