Luxus zapadaný prachem

Možná to tak nevypadá, ale i Dubaj může čelit hospodářským poklesům, jehož důkazem mohou být i luxusní a sportovní auta zahalená velkou vrstvou prachu.

old jaguar
ilustrační foto: pixabay.com – Taken

Jsou opuštěná, zapomenutá a často „neviditelná“

Důvodem je hospodářská krize majitelů těchto automobilů, kteří nedokážou splatit svoje leasingové půjčky vystavené při koupi automobilu.

Nezastavitelná touha

Však to znáte, u nás je nejeden automobil koupený na leasing nebo si jeho majitel při koupi někde nepůjčil. Touha po luxusním autě je mocná, ale nebezpečná. Můžete jednoduše přijít o všechno, ne jen o Vaše právě koupené auto. Po koupi se najednou stane, že půjčku nemáte jak splácet a automobil je Vám odebraný. V Dubaji však většinou turisty bouchnou do očí právě luxusní automobily zapadané prachem. Mnoho lidí by za to dalo cokoliv, i když nemůžou, ale i přesto je ten pohled nepochopitelný.

V dnešní době množství lidí, kteří vidí svou vzkvétající budoucnost v Dubaji, je čím dál méně. Trend současnosti je severní Evropa a exotické destinace.

One Response to Luxus zapadaný prachem

  1. Autanetvor

    7.4.2015 at 9.49

    No nevím, když jsem byl v Dubaji, tak mi bylo vysvětleno, že většina zaprášných vozů nemá pro majitele cenu – koupili si jiné. nejvíce zaprašené jsou raritní vozy na odtahových parkovištích. Hold – jiný kraj, jiný mrav.

Napsat komentář