Malý průvodce velkými party stany

Když se řekne party stan, většina z nás si představí jednoduchou konstrukci s plachtou, pod kterou se schová malá parta lidí a ke které můžete přidat boční stěny s falešnými okénky. Nic moc estetického, ale službu to udělá.

Věděli jste ale, že existuje celá řada velikostí a tvarů, které umožňují party stan použít při jakékoliv příležitosti? Takové stany si můžete koupit, ale stačí si je i jen půjčit. Ať už jste malý podnikatel, který chce své zboží co nejlépe odprezentovat na jakémkoliv veletrhu, nebo jste nevěsta, která chce krásnou svatbu na úrovni, je tenhle článek přesně pro vás!

Svatební stany jako z filmu

Vybavujete si ty slavné scény z amerických filmů, kde se svatebčané smějí a tančí pod krásnými velkými stany? A víte, že takové scény nejsou jen ve filmech? Pokud si dobře vyberete, můžete přesně takovou svatbu mít.

Velice oblíbené pro tyto typy akcí jsou stany s transparentními stěnami, které dovnitř pustí dostatek světla, přesně takový je například party stan Bodega. Pro menší stanoviště venkovních svateb se pak skvěle hodí altán Royal, skvěle zastřeší taneční parket, podium s kapelou, nebo třeba švédský stůl.

Stany ideální pro oslavy nebo chill zóny

Pokud chcete uspořádat menší oslavu, klasickou garden party, nebo hledáte stan pro vaši firemní akci, určitě oceníte menší stany v originálním designu. Skvělou službu odvede například šestiboká pagoda, kam se vejde až 40 lidí. Můžete ji doplnit protáhlou špičkou, která z pagody udělá skvělý orientační bod.

Podobně lze využít i čtyřbokou pagodu, kde můžete navíc spojit několik takových stanů k sobě a vytvořit tak zcela unikátní prostor.

Reklamní prezentace na úrovni

Ať už se chystáte na festival, veletrh, nebo na jakoukoliv jinou akci, musí vám být jasné, že půlku obchodu dělá prezentace. Díky moderním party stanům můžete přenést profesionální zázemí vaší firmy kamkoliv si zamanete. V tomto směru je hodně oblíbená skleněný party stan Cyclone, který je vhodný pro kavárny, galerie, ale i prezentaci vozů nebo další techniky. Skoro až futuristicky působí stan Polygon, díky kterému se z vaší prezentace stane centrum každého veletrhu. U tohoto stanu je navíc možné využít na míru vyrobené reklamní opláštění stanu.

Koncerty pod širým nebem. Skoro.

Stejně jako existují malé stany, existují také skutečně obří stany, lépe řečeno haly. V takových halách můžete pořádat cokoliv. Například módní přehlídky, koncerty, výstavy, divadelní představení. Využívat je lze i jako mobilní hangáry na leteckých dnech. Tak obrovské mohou stany být.

Všechny stany z tohoto článku najdete na stránkách půjčovny party stanů AB Party Tent.