Nejlepší erotické hračky pro páry, které musíte vyzkoušet!

Hračky pro dospělé jsou jednou ze skvělých možností, jak oživit svůj život v posteli. Po nějaké době každému páru dojde fantazie a tyto pomůcky vám pomohou, abyste si začali znovu hrát. Existuje pár typů hraček pro páry, které by měl vyzkoušet snad každý. Můžete je samozřejmě používat i sami, ale ve dvou si to užijete mnohem více. Proto se dnes podíváme na pár základních pomůcek, jako je:

  • dildo,
  • vibrátor,
  • vajíčko,
  • kroužek.

Dildo

Model s tvarovanou špičkou je ideální pro páry. Díky možnosti tvarování ho přizpůsobíte každé ženě a je ideální také pro začátečníky jako stimulace prostaty u mužů. Dík tomu ho můžete používat oba a střídat se. Oblíbené erotické pomůcky jistě budete mít neustále po ruce, jakmile jim přijdete na chuť. Musíte jen trochu experimentovat a přijít na to, co je ideální právě pro vás a vašeho partnera.

Vibrátor pro páry

Existuje mnoho druhů vibrátorů. Mnoho z nich je určeno pouze pro ženy (ale používat je můžete i v páru). Jeden z nich je přímo určený pro dvojice, takže vám přinese oběma velmi uspokojivý zážitek. Vše koupíte v lovesexshop.cz, kde si můžete vybrat z mnoha možností. Záleží na tom, jaké máte preference a kolik peněz chcete utratit za své potěšení.

Vibrační vajíčko

Pro páry, které se rády baví na veřejnosti, je tohle ideální možnost. Žena si před odchodem z domu zavede vajíčko (a nezapomeňte na kalhotky). Její partner si nainstaluje aplikaci, s jejíž pomocí ho lze ovládat a zábava může začít. Vibrační vajíčka se velmi jednoduše zavádí a snadno ovládají. Můžete mít klasický ovladač, ale ten bude celkem nápadný. Proto je nejlepší aplikace v telefonu.

Vibrační kroužek na penis

Poslední pomůcka je příjemná pro obě pohlaví. Vibrační kroužky jsou malé a šikovné. Jen musíte počítat s tím, že je většinou těžké najít jejich tlačítko na spuštění. Pevnější kroužky jsou lepší než gumové, protože se netrhají a lze s nimi manipulovat velmi jednoduše. Zkuste alespoň jednu z těchto hraček a váš postelový život nebude již nikdy stejný.

Zdroj obrázku: luckybusiness / stock.adobe.com