Nezapomenutelné zážitky jako dárek k Vánocům

Hledáte vhodný dárek pro Vaše děti k Vánocům? Nechejte si poradit od Vaší dobré kamarádky a darujte Vašim dětem některý ze zážitků Firmy na zážitky. Od dárků k Vánocům můžete čekat, že potěší skutečně každého.

skydiving
ilustrační foto: firmanazazitky.cz – česká pevnost Boyard

Chcete-li, aby se Vaše děti pobavily dobře navzájem, darujte jim poukázku na Českou pevnost Boyard. Jistě si dobře vzpomínáte na populární pevnost Boyard, která běží stále v televizi. Na vlastní kůži si můžete společně s Vašimi dětmi vyzkoušet, jaké to je plnit úkoly z této soutěže. Českou pevnost Boyard můžete navštívit ve Středočeském kraji. Najít ji můžete také pod názvem TEPfaktor.

Autoři České pevnosti Boyrd se inspirovali soutěží Piráti z Karibiku. Během této soutěže si můžete prověřit, jak jste na tom s odvahou, vytrvalostí i souhrou v týmu. Dvacet jedna úkolů, které na Vás v této soutěží čeká, je zaměřeno, jak na fyzickou stránku, tak na logické myšlení. Na rozdíl od televizní pevnosti Boyard nemusíte plnit každé úkoly, které by Vám byly proti srsti. Imitátoři České pevnosti Boyard si kladou za cíl především účastníky pobavit. Tato poukázka je určena pro čtyři členy a celá hra trvá dvě a půl hodiny. Jedinou podmínkou je věk dvanáct let.

S Vaším partnerem si můžete zpříjemnit některé ze zimních večerů romantickou večeří v penzionu Černý Orel, ve kterém můžete strávit společně tři nezapomenutelné večery. Více informací naleznete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz.

Penzion sídlí v moravském městě Kroměříž, které zve své návštěvníky k procházce Květnou zahradou či k návštěvě místního zámku. Obdarujte pod letošním vánočním stromečekem Vaše nejbližší dárky, na které jen tak nezapomenou.

Napsat komentář