Ojedinělou atmosféru stověžaté Prahy si užijete v luxusních hotelech U Prince a U Zlatého stromu

Ubytování v historickém centru Prahy si ještě před několika lety mohli dovolit pouze bohatí turisté z jiných koutů světa. Takové období je již za námi. V České republice vzrostla průměrná měsíční mzda a současně poklesly ceny v luxusních hotelech.

staroměstské náměstí
ilustrační foto: hoteluprince.com

Výlety s ruksakem na zádech a svačinou v ruce jsou již minulostí. Turisté si potrpí na komfortním ubytování a kvalitní gastronomii. Uvedené požadavky plně splňují hotel U Prince a hotel U Zlatého stromu. Objekty stojí v samotném srdci Prahy. Z romantické procházky historickým jádrem metropole směřujte kroky do jednoho z hotelů a užijte si ojedinělou atmosféru se vším všudy.

Přepychové ubytování v historické části Prahy

Seznam hostů tvoří jak cizinci, tak i čeští spoluobčané. Oba čtyřhvězdičkové hotely kladou důraz na českou tradici a historické detaily. Pokoje jsou unikátní dispozicí, rozměry a vybavením. Místnosti zdobí renesanční stropy s významnými malbami a masivní nábytek středověkého charakteru. Celý interiér je přizpůsoben stylu měšťanského bydlení z dob 18. a 19. století. Historický ráz se snoubí s moderními technologiemi.

Pakliže hledáte luxusní apartmány v Praze, hotel U Zlatého stromu nabízí hned tři plně vybavené apartmány včetně kuchyně a jídelního stolu. Dopřejte si maximální soukromí.

Ochutnáte světovou gastronomii

Nedílnou součástí hotelů (www.hoteluprince.com a www.uzlatehostromu.com) jsou vyhlášené restaurace, které předkládají návštěvníkům nepříliš rozsáhlý, ale zato pestrý jídelní lístek. Ochutnat můžete světovou kuchyni, nicméně nechybí ani tradiční české pokrmy. Vyzkoušíte delikatesy, jako jsou šneci, krevety či humr. Samozřejmostí jsou jídla z různých druhů mas a ryb. Zažijete chuťový orgasmus při každém obědu a večeři.

Napsat komentář