Opravdu existují půjčky bez úroků?

Na co primárně hledět, když si berete půjčku? To nejdůležitější je rozhodně její výhodnost. Jestliže souhlasíte, podívejte se s námi na to, kde tu nejvýhodnější půjčku najít. Prozradíme, že se jedná o úvěr, kterým je půjčka bez úroků. I když to na první pohled může vypadat jako sci-fi, rozhodně takové možnosti existují. Podívejme se na ně blíže.


ilustrační foto: Pixabay.com – HypnoArt

Jak půjčky bez úroků získat?

Nejprve musíme začít tím, že se podíváme na to, jak půjčky bez úroků konkrétně získat. Správné je nejprve zvolit ten správný segment. Za tím je nejprve nutné do segmentu nebankovních společností a poté konkrétně do oblasti, kterou jsou mikropůjčky. Právě toto je ona oblast, kde je možné získat peníze, bez obav z toho, že byste zaplatili cokoliv navíc.

Dobré je připomenout i to, že půjčky bez úroků nejsou úplně pro každého. Roli zde hraje jedna klíčová podmínky. Jde o první půjčky zdarma, a tak pokud jste si u konkrétního poskytovatele již v minulosti půjčku brali, na tu bezplatnou nárok nemáte. Naštěstí tuto možnost nabízí poskytovatelů stále více, a tak není problém jednoduše najít jiného. Dnes se jedná o oblíbenou promo akci, se kterou se poskytovatelé snaží získat nové zákazníky.

Skutečně se nic neplatí?

Ti, kteří tuto možnost ještě nevyzkoušeli, se pochopitelně ptají na to, zda se za půjčku skutečně nic neplatí. Odpověď je v daném směru prostá a jednoduchá. Skutečně se za ni neplatí vůbec nic. Konkrétně má půjčka:

  • Nulovou úrokovou sazbu
  • Nulové poplatky
  • Nulové RPSN

Jelikož jde o možnost lákavou, nesmíme opomenout zmínit ani konkrétní poskytovatele, kteří danou oblast půjček dokonale zastupují. Zmíníme si hned dva, kteří nadchnou jak s ohledem na svou nabídku, tak i férový přístup, nebo dobré hodnocení.

Zaplo

Velmi známý poskytovatel, a to především pro své reklamní kampaně, které můžete vidět i v televizi. To jasně vypovídá hlavně o velikosti dané úvěrové společnosti. Jestliže vás zajímá Zaplo rychlá půjčka, musíme říci, že vám jako žadatelům nabídne poměrně velkou sumu. Ta činí celých 8 000 Kč a lákadlem je i to, že se jedná o úvěr neúčelový. Je tedy jenom na vás, na co peníze využijete. Lákadlem je určitě i splatnost. Ta začíná na lhůtě jednoho týdne a končí na lhůtě jednoho kalendářního měsíce.

Kdo si u této společnosti požádá, může se těšit i na jednoduché vyřízení. Kromě toho, že je poměrně rychlé, se není třeba obávat ani zbytečného papírování. Vše je realizováno online, což vám dokáže ušetřit mnoho času, nebo starostí.

Planet půjčka

I když jde o poskytovatele mladšího, rozhodně lze také říci, že patří mezi ty, které vás zaručeně nezklamou. S ohledem na dostupnost částek nabídne Planet půjčka sumu ve výši až 4 500 Kč. Také pochopitelně na cokoliv. Zajímavostí je splatnost, u které je třeba říci, že ta nejdelší je také měsíční, ale ta nejkratší je pouze jednodenní. Kolik přesně zvolíte je ve vašich rukách. Opomíjet u tohoto poskytovatele nelze ani několik zajímavých výhod, kterými jsou tyto:

  • Okamžité zpracování vaší žádosti
  • Vysoká schvalovatelnost
  • Férové podmínky

Co bystě měli vědět?

Hlavní informace o tom, že existují půjčky zdarma, jsme uvedli. A to včetně toho, kde je lze získat. Vše musíme doplnit ještě jednou důležitou informací. Ta se týká faktu, že aby bylo možné daný typ půjčky získat, je pochopitelně nutné ji splatit v požadovaném termínu. Co dělat, pokud se vám to nepovede? V takovém případě je nutností požádat si o prodloužení splatnosti. Jde sice o dobrou možnost, jak se vyhnout vymáhání a získat čas navíc, ale zároveň je tímto krokem spojené účtování poplatku. Proto pamatujte, že půjčka zdarma je tak výhodná jenom ve chvíli, kdy ji skutečně platíte v termínu, který si zvolíte.