Pár tipů na dobré on-line hry

Máte rádi on-line hry? Aby ne. Jsou snadno dostupné, nemusejí se instalovat a přitom dnes existují nejen triviální hry, kde se opakuje pořád to samé, ale i velice zajímavé hry pro mnoho hráčů, které můžete hrát dlouhodobě, se svými kamarády a známými a postupovat v nich dál a dál. Dáme vám dnes několik tipů na zajímavé hry, které můžete hrát online a dokonce zdarma.

Jednak tu máme dvě fantasy hry online: jedna se jmenuje Drakensang Online a jak už název napovídá, zavede vás do světa draků, rytířů i hrdinek. Se svojí skupinou mágů, rytířů a dalších fantasy postav se budete v trojrozměrném světě účastnit různých bitev a spojenectví ve snaze zachránit lidstvo před zničením nebezpečnými draky. Hru hraje na celém světě již přes 17 milionů hráčů a hráček! Druhý tip je pro ty, kdo se alespoň na chvíli chtějí stát piráty. K dispozici jsou skuteční i počítačoví protivníci a ti vás nenechají chvíli v klidu. Je čas na pořádnou akci! Hra se jmenuje Piratestorm, tedy „Pirátská bouře“. Tuto strhující hru můžete hrát úplně zdarma.

Jste-li spíše příznivci strategií, než akčních her, máme tu i několik tipů na strategické hry zdarma. V Rising Cities můžete od základu budovat celé město – koncept hry starý již od prvních osmibitových počítačů je stále živý a zábavný, tentokrát v nové grafice, online a s možností hrát se svými kamarády nebo známými. Hra Damoria je pak kombinací strategické hry, ale má v sobě i prvky fantasy – stavíte si v ní totiž svůj vlastní zámek a budujete svoji bájnou říši: můžete řídit obyvatelstvo, osidlovat území a pokud se vám spory se sousedními říšemi nepodaří vyřešit diplomaticky, nezbude vám, než vést válku.

Podobných kvalitních online her zadarmo existuje celá řada. Na portálu bigpoint.com můžete najít celou řadu her řazených do různých tematických kategorií. Stačí si jen vybrat!

Napsat komentář