SEO hosting, profesionální řešení pro náročné

Dle samotného názvu by se zdálo, že se jedná o nabízení SEO služeb. Tak tomu není. SEO hosting představuje profesionální formu webhostingu využitelnou pro nejrůznější weby – od microsites až po náročné a rozsáhlé webové aplikace.hosting


ilustrační foto: Tele3

Je rozšířením multihostingu a nabízí možnost rozložení webů až na 50 unikátních serverů po celé ČR, které máme k dispozici od konce roku 2014. Tím je dosažena možnost užití zcela odlišných IP adres v rámci třídy A, B, nejen rozlišení dle rozsahu v C třídě. Použití pro všechny, kteří mají minimálně 20 domén v účtu TELE3. SEO hosting není určen pro CMS Drupal/Joomla či pro zátěžové aplikace.

Optimalizovaný hosting pro microsites i rozsáhlé projekty

Pokud chcete skutečně kvalitní webhosting, pak je právě řešení SEO hostingu od TELE3 určeno právě vám. Nabízí nejen využití několika z 50 serverů po celé ČR, ale samozřejmostí jsou také další služby. Mezi ně patří využití databází pod MySQL, na mnohých serverech můžete využívat IPv6 adresaci, která je dalším milníkem pro docházející klasické 32bitové IPv4 adresy. Zajistí také lepší zabezpečení díky nativní implementaci mechanismů IPSec pro utajení, ověřování a integritu přenášených dat. Podpora IPv6 se na jednotlivých serverech bude dále rozšiřovat.

Mezi přednosti patří též využití PTR záznamů pro různé domény v rámci překladu s DNS serverem. Hostingové řešení od TELE3 patří k moderním webhostingům a tak samozřejmostí je také například užití .htaccess souboru pro plnou konfiguraci webserveru a jeho služeb, včetně například „nice-URL“, chybových zpráv, komprese a dalších služeb jako je blokace přístupů (blacklist IP adres či celých zón). Nabízí také podporu všech OS a servery běží na různých systémech. Jedná se o kvalitní, plně škálovatelný profesionální hosting na míru.

SEO hosting k multihostingu zdarma jako doplňková služba

Ano, hosting TELE3 dostanete po splnění podmínek k multihostingu zdarma. Podmínkami jsou vedení aspoň 20 domén u TELE3 a aktivní využívaný kreditní systém. To vám dovolí zdarma si požádat o SEO hosting, který je nejpropracovanějším webhostingem s vlastními 50 servery, na něž můžete své weby umisťovat a rozložit jednotlivé části po celé ČR.

Napsat komentář