Seznamte se s DJ Mekki Martinem – špička v oblasti house music

House music je jedním z nejoblíbenějších hudebních klubových žánrů v posledních letech. Velké procento DJ´s se snaží o to, aby jejich hudba byla house music na maximální úrovni. Bohužel ne všem se to daří.

DJ
ilustrační foto: pixabay.com – phio

Je zapotřebí mít velký cit pro hudbu a také kreativita a nové nápady. Ale i u nás se najdou DJ´s, kteří umí produkovat house music světové kvality. A jedním z nich je například Mekki Martin.

DJ, kterého obdivují i za hranicemi

DJjů, kteří mají vysokou popularitu nejen v české republice, ale i v zahraničí u nás moc nenajdeme. Ve tvrdém konkurenčním prostředí house music je prosazení opravdu složité. Je zapotřebí velká dávka talentu a dřiny. Nepodaří se to masám, ale jen jednotlivcům a právě DJ Mekki Martin je jedním z mála jednotlivců, kterým se to podařilo. Postupný rozkvět tohoto DJ v roce 2008 přesáhl naše hranice. Právě v tomto roce začal Mekki Martin se svou hudbou doslova dobývat svět. Úspěchy sklízel v USA, ve Švédsku, Rakousku, Slovensku, Španělsku a také na Ibize, kterou si doslova podmanil a zároveň zamiloval.

Stále věrný české vlasti

DJ Mekki Martin si je ale vědom, kde je jeho domov a má rád české publikum. Abyste ho slyšeli hrát, nemusíte se vydávat do klubů v USA, Rakousku ani ve Švédsku. Stačí navštívit Brno. Konkrétně tedy Tabarin Club, kde Mekki Martin působí a pravidelně hraje. Proč právě v tomto klubu. Jedná se o jeden z nejprestižnějších music klubů v České republice s více než 22-letou historií. A právě zde Mekki Martin předvádí své umění.

Dopřejte si ochutnávku

Možná, že pojem DJ Mekki Martin vám je až doposud cizí a žádný hit z jeho produkce jste ještě neslyšeli. V tom případě není nic jednoduššího, než si dopřát takovou malou ochutnávku. Na kanálu Youtube.com totiž najdete celý videoportál tohoto DJ. A nechybí ani absolutní novinka z jeho produkce:

Napsat komentář