Společník na každém kroku

V dnešním uspěchaném světě, ve kterém je leckdy obtížné se zorientovat, téměř každého z nás doprovází šikovný společník, kterým není nikdo jiný než diář.

diare2016
ilustrační foto: helma365.eu

Právě on dokáže vnést do chaosu pořádek a zapamatuje si veškeré naše povinnosti i události tak, abychom je nemuseli nosit v hlavě. A protože se diář stále častěji stává pravou rukou každého z nás, objevují se na trhu nespočetné variace těchto chytrých knížek. Odborníkem na „image“ diářů je bezesporu společnost Helma 365, která se oprávněně chlubí titulem největší české nakladatelství.

Radost ukrytá v maličkostech

Vizí českého nakladatelství Helma 365 je šířit radost, štěstí, inspiraci a krásu každý den v roce, tedy 365 dnů a ve svém úsilí nepolevují ani 366. den přestupního roku, a to již více jak dvacet let. Za dlouhou dobu působnosti získalo nakladatelství cenné zkušenosti, díky kterým dokáže splnit svým klientům vše, co jim na očích vidí. A to zcela bez nadsázky! Jednou z nabízených služeb společnosti Helma 365 je totiž služba s názvem „Co na srdci, to na obálce“.

Skvělé místo pro reklamu

Ačkoli diářů a záznamníků je na trhu neuvěřitelné množství, Helma 365 nabízí něco, co se zcela vymyká všednosti a fádnosti. Díky službě „Co na srdci, to na obálce“, může být právě váš diář naprosto originálním kouskem, který ve výloze komerčního papírnictví jistě neuvidíte. Nakladatelství Helma 365 tak svým nápadem dává skvělou příležitost zviditelnit se, a to nejen firmám a podnikatelům. Desky diářů a záznamníků jsou totiž perfektní reklamní plochou, kterou by byla věčná škoda nevyužít.

Dejte o sobě vědět světu a to rovnou přes celou plochu desek diářů a záznamníků. Logo firmy vytištěné v rohu má dnes kdekdo, udělejte to tentokrát jinak a šiřte poslání své firmy v jiném rozměru.

Šiřte spolu s nakladatelstvím Helma 365 nevšednost a neotřelost v každém dni v roce.

Napsat komentář