Spolehlivá autopůjčovna v Praze

Porouchalo se vám vozidlo v nepravou chvíli? Potřebujete reprezentativní automobil na důležité obchodní schůzky? Nebo se chystáte na dovolenou, ale nemáte spolehlivé auto, do něhož byste mohli vložit stoprocentní důvěru?

rapid
ilustrační foto: taggart.cz


Důvodů k půjčení automobilu je spousta. Nicméně budete žádat spolehlivé, elegantní a komfortní vozidlo. V následujících řádcích se podíváme, která autopůjčovna splní vaše nároky.

Nebudeme vás seznamovat s obecnými pravidly, jak by měla taková autopůjčovna vypadat. Zaměříme se na konkrétní autopůjčovnu, jež má mezi veřejností pozitivní ohlas. Jedná se o autopůjčovnu www.taggart.cz. Autopůjčovna v Praze působí již řadu let a představuje věrného partnera mnoha klientů, kteří mají zájem o půjčení automobilu. Autopůjčovna Taggart si vybudovala v tuzemsku velmi dobrou pověst a spousta lidí ji zná jako férovou, důvěryhodnou a profesionální půjčovnu aut.

Jaká vozidla jsou k zapůjčení?

Půjčovna aut Taggart má ve své nabídce výhradně nová, případně maximálně rok stará vozidla. Všechna auta jsou charakteristická perfektní kondicí, protože pravidelně prochází servisem. Vozový park tvoří především automobily Škoda Octavia s automatickou i manuální převodovkou. Avšak nabídka zahrnuje také Ford Mondeo či VW Passat. Chcete-li sáhnout po luxusnějším kousku, autopůjčovna Praha poskytuje Audi A6 Avant a Ford Mondeo.

Dlouhodobý a krátkodobý pronájem

Portfolio služeb autopůjčovny Taggart zahrnuje krátkodobý a dlouhodobý pronájem aut. Pokud chcete automobil půjčit na delší dobu, můžete se těšit na nízkou cenu půjčení vozidla na den. Cena při dlouhodobém pronájmu začíná již na bezkonkurenčních 300 Kč, což se bezpochyby vyplatí. Součástí pronájmu je nonstop asistenční služba, která vás nenechá v případě jakéhokoliv problému s vozidlem ve štychu. Půjčovna aut Taggart nabízí také doplňky, jako jsou GPS navigace, dětská autosedačka či zavazadlové boxy.

Napsat komentář