Už jste slyšeli o montovaných sportovních halách na klíč

Realizujete sportovní halu? Je to velká investice, ale my pro vás máme tip, jak ušetřit.

montované haly
Foto: haly-polak.cz

Jednou z cest, jak postavit moderní halu za krátký čas a s nižšími náklady, jsou montované haly firmy POLAK CZ s.r.o. A nejde o žádné „vachrlaté“ nebo provizorní řešení, jak by vás možná v první chvíli napadlo. Kvalitní obloukové haly jsou chytrou investicí, která se vejde do vašeho rozpočtu a ničím si nezadá s tradičním halami vystavěnými běžnou cestou.

Montované haly se těší velké oblibě

Montované haly POLAK jsou proslulé nejen u nás, ale i v zahraničí svou kvalitou. Setkáme se s nimi napříč naší republikou, využívá je například i Armáda ČR. Mají řadu výhod a vyžívají se nejen jako montované skladovací haly , ale i jako všestranná sportoviště, objekty pro zemědělství, výrobní haly nebo hangáry.

Hala od tradičního výrobce

Tradiční výrobce montovaných hal, česká společnost POLAK CZ s.r.o. působí na trhu již od roku 1991 a přímo na výrobu montovaných skladových hal a hal pro další účely se zaměřila o několik let poté. Využít je lze rozmanitě a mají mnoho výhod. Není problém pořídit tento montovaný objekt na splátky.

Kryté sportoviště s všestranným využitím

Sportovní obloukové haly poslouží pro trénování, soutěže i zábavu. Věděli jste, že jejich pořízení můžete dokonce zlevnit díky využití dotací? Není problém mít halu hotovou za několik týdnů, na klíč a na splátky. Nad tím už se stojí zamyslet. Firma vám postaví sportoviště podle vašich požadavků, a to bez nutnosti složité úpravy stávajícího podkladu. Tím ušetříte nemalé finance.

Výstavba haly s veškerým vybavením

Sportovní hala s veškerým komfortem a na klíč, to je také forma toho, jak si nechat sportovní montované haly vystavět. Firma k nim totiž dodá i vše potřebné, jako sportovní povrch podle zaměření, tribuny, šatny, sprchy a toalety, vytápění, osvětlení a elektroinstalaci. Díky termoizolaci se dá hala využívat celoročně se zachováním příjemné teploty pro sportování.

Jak probíhá konstrukce?

Konstrukce obloukových hal je založena na jednoduchém, ale velmi efektivním a stabilním systému. Způsob ukotvení umožní výstavbu bez pevných základů na pevném povrchu. Konstrukce je tvořena lehkými a zároveň pevnými příhradovými rámy z ocelových trubek. Tvoří se ve tvaru A, O nebo U. Výsledek se opláští pevnou technickou textilií zvolené barvy, speciálně pro tyto účely vyvinutou. Pokud to zákazník žádá, zateplí se hala termoizolační vložkou. Konstrukce jde případně demontovat a upravit nebo přesunout na jiné místo, to je obrovská výhoda.

Levnější krytá jízdárna pro koně

Věděli jste, že montované haly se hodí i jako jízdárny pro koně? Běžně je realizace kryté jízdárny velmi nákladná, ale díky obloukovým halám POLAK si ji může dovolit více lidí. Hala umožní trénink v kvalitních podmínkách na zvoleném povrchu, a to za každého počasí. Dokáže zvýšit prestiž stáje a rozšířit její možnosti. Můžete ji mít už za jeden nebo dva měsíce!

Napsat komentář