Vyberte si plastová okna

Chystáte se na rekonstrukci staršího domu či bytu? Nejste spokojeni se starými okny? Rádi byste je vyměnili? Nevíte, jaký materiál zvolit? Plast či dřevo? Vyzkoušejte plastová okna.

Plastová okna a plastové dveře jsou tradičním řešením do rodinných domů, novostaveb i starších panelákových bytů. Nabízejí moderní praktické vlastnosti a vysokou životnost s minimální údržbou. Oproti dřevěným oknům je lze pořídit za až o polovinu nižší cenu při obdobných užitných vlastnostech.

Plastová okna a plastové dveře se vyrábějí z moderního PVC s vysokou pevností, stabilitou a barevnou stálostí. Co se designu týče, k dispozici jsou nejrůznější barevné vzory od tradiční bílé nebo hnědé až po imitace dřevěných dekorů. Samotné okno se skládá z okenního rámu a prosklení. Okenní rám je vybaven několika vzduchovými komorami pro co nejlepší zvukovou a tepelnou izolaci a prostřední komora obsahuje ocelovou výztuž. A proč si vybrat zrovna plastová okna?

Plastová okna do rodinného domu i panelového bytu

Plastová okna a plastové dveře jsou velmi oblíbené především pro svou nízkou cenu a velmi dobré vlastnosti. Každý zákazník jistě ocení velmi snadnou údržbu a vysokou životnost. Plastová okna nevyžadují žádné pravidelné obnovování nátěru a jsou velmi odolná proti nepříznivým povětrnostním vlivům. Nabízejí velmi dobré izolační vlastnosti a jsou plně recyklovatelná. Okenní rámy lze navíc díky snadno formovatelnému PVC vytvořit prakticky v jakýchkoliv tvarech na míru. Co se týče prosklení samotného, na výběr je jednoduché sklo, silně izolující dvojskla a trojskla i speciální bezpečnostní tvrzená skla odolná proti prasknutí, protihluková skla se zvětšeným prostorem mezi tabulemi skla a speciálním plynem, protisluneční skla zabraňující přehřátí interiéru i ornamentální skla kombinující průhlednost se vzhledem.

Napsat komentář