Vydejte se do Beskyd

Ve volném čase s přítelem rádi cestujeme. Mnohdy nám však nezbývá moc času na dlouhé zahraniční cesty, a tak se o víkendech a svátcích, kdy nemusíme pracovat, touláme po krásách vlasti. Spíše než města rádi objevujeme přírodní krásy, touláme se po lesích a vyznačených cestičkách, kde není moc rušno.

beskydy - chalupa
ilustrační foto: kamsi.cz

Naposledy jsme například navštívili naše nejvýchodnější pohoří – Beskydy, kde jsme strávili dva nádherné a prosluněné dny. A díky levnému ubytování Beskydy, které jsme našli na radu našich dobrých přátel naubytovani.kamsi.cz/beskydy/, jsme ušetřili také nemalý peníz.

Za ušetřené peníze si budeme užívat naše další víkendové výlety. Ale o tom možná někdy příště, vraťme se nyní ještě na pár chvil k beskydským kopečkům.Beskydy jsou překrásné hory, které nabízejí kromě nádherných panoramatických výhledů také mnoho příjemných turistických tras, podél nichž se nachází spousta příjemných malinkých hospůdek a penzionů. V jednom takovém jsme se ubytovali také my. Ubytování Beskydy, jež jsme objevili, představovalo útulně zařízený pokojík provoněný dřevem, s dokonale sladěným nábytkem a postelí, která přímo vybízela ke slastnému spánku. A co teprve  romantické ranní probuzení. Ranní pohled na probouzející se krajinu byl uchvacující, stejně jako snídaně, kterou nám za pár korun připravil sám majitel penzionu. Člověku se až nechce věřit, že v našem stresuplném a pospíchajícím světě ještě existuje ráj na zemi. Existuje, a dokonce za něj nemusíte zaplatit ani celé jmění.

Že se vám nechce věřit všem těm předchozím řádkům? Vydejte se tedy do Beskyd a přesvědčte se sami. Ať už jste aktivními turisty nebo si potrpíte raději na ruch města, nebojte se, v Beskydech najdete mezi množstvím aktivit jistě takovou, díky které si dopřejete odpočinek a načerpáte nové síly. Jistě zde najdete svůj malý ráj na zemi také vy…

Napsat komentář