Zdravá výživa Praha

Trápí Vás vleklé zdravotní problémy a rádi byste začali žít více zdravě?

healthy
ilustrační foto: pixabay.com – jarmoluk

Nechejte si poradit od zdravé výživy Praha, jak se stravovat zdravě. Společnost Cordeus si zakládá na tom, že není potřeba držet hladovky a trápit se hlady. Naopak doporučuje založit Vaši stravu na zdravých receptech, které také dobře chutnají.

Pomocí programu Metabolic balance můžete docílit zdravého životního stylu. Základním pilíře úspěšné úpravy metabolismu je dodávat lidskému tělu dostatek živin i minerálních látek. Díky individuálnímu jídelnímu plánu bude dostávat Vaše tělo dostatek potřebných živin. Zdravý metabolismu je aktivován působením daných potravin na jedinečnou látkovou výměnu a hormonální produkci. Tímto je podporována také přirozená produkce inzulínu. Více informací o programu Metabolic balance naleznete na této webové adrese www.cordeus.cz/sluzby/detoxikace/.

Zdravotních problémů se můžete zbavit také pomocí očisty organismu. K očistě organismu může napomoci ajurvédská masáž i hydrocolon terapie, která pomáhá očistit organismus také od vlivu moderních léků, antibiotik a střevních mikroflórů. Pod hydrocolon terapií si lze představit očistu tlustého střeva.

U hydrocolon terapie, jak již napovídá sám název, probíhá očista tlustého střeva na základě opakovaných vodních výplachů. Celá léčba je velmi šetrná. Voda při masáži dosahuje tělesné teploty a celá terapie je doprovázena masáží břicha. Po celé této proceduře začíná ochablé střevo opět fungovat, jak má. Tato terapie je vhodná zejména pro osoby, které trpí vysokým krevním tlakem, opakovanými infekcemi i poruchou jater a ledvin. Pro preventivní léčbu se doporučuje provádět až pět výplachů během jednoho měsíce.

Napsat komentář