Business tipy v Praze

Chystáte se pracovně do Prahy a přemýšlíte, kde by se bylo nejlepší ubytovat, abyste se dobře připravili na líté boje u vyjednávacího stolku a v případě potřeby také kvalitně zrelaxovali ve chvílích volna? Mezi obchodníky doporučované hotely patří mimo jiné Hotel Botanique.

Výhodná poloha v centru Prahy

Tento hotel v Praze na Florenci je ideálním místem, jež se nachází pouhých několik minut pěšky do centra města. Tato vhodně zvolená poloha tudíž umožňuje ve volných chvílích procházky centrem Prahy, jež zaručeně vyčistí mysl a přinesou potřebné uvolnění.

V hotelu je možné pracovat i odpočívat

Jaká je velká výhoda Hotel Botanique? Jestliže budete hledat konferenční prostory v Praze, je právě tento hotel ideálním místem, kam se je možné obrátit! Konají se tu malé i středně velké semináře, konference i rozličné firemní akce. To je umožněno především moderním vybavením konferenčních místností, k němuž patří rychlé a spolehlivé Wi-Fi připojení, zabudovaný zvukový systém a plná klimatizace. Výše zmiňovaná výhodná poloha v blízkosti metra Florenc je současně zárukou, že se účastníci nemusí obávat jakýchkoli problémů s dopravou na dané místo. V hotelu funguje i specializovaný tým, jenž je zájemcům o pořádání podobných setkání k dispozici.

Hotelové bistro nabízí pestré menu

Po náročných jednáních mohou účastníci využít služeb hotelového bistra. V něm je možné vybírat ze sezónního menu z vždy čerstvých surovin, ale i z tradičních bistro pokrmů a specialit české kuchyně. Polední menu Hotel Botanique učinilo toto bistro v Praze 8 v dobrém slova smyslu známé po celém Karlíně.

Hotel Botanique představuje ideální místo, kde se lze věnovat intenzivní práci a posléze i efektivnímu odpočinku. Z té příčiny si vydobyl mezi obchodníky zasloužené renomé a ti se sem opakovaně vracejí.