Co je to kamera v brýlích

Kamery v brýlích patří mezi takzvanou nositelnou techniku. Jde o skryté kamery, zabudované do všemožných doplňků, které máme prakticky neustále u sebe.

Lidé se běžně dostávají do situací, kdy zalitují, že jejich průběh nebyl nijak zaznamenán. Zpětně se potom velice špatně dovolává pravdy anebo se nedají dokázat nekalé praktiky. Taková obchodní schůzka, u které není přítomen žádný svědek a vše se odehrává mezi čtyřma očima, už mnohokrát vyústila v soudní jednání. Důkazy se potom ovšem pořizují velice složitě a vy nemáte v ruce nic, co by podpořilo vaši výpověď.

Představte si, že se na takovéto schůzky můžete vydat se skrytou kamerou, která celé jednání zachytí. Takovou je například kamera v brýlích. Je nenápadná, protistrana o ní neví, a vy můžete celou schůzku pohodlně zaznamenat a v případě problémů jako důkaz použít. Při obchodních jednáních se často používá třeba kamera v propisce. Propiska může po celou dobu obchodní schůzky ležet na stole a přitom zachycovat celý průběh pohovoru. Stejnou funkci mají i špionážní hodinky anebo skrytá kamera v klíči od auta.

V době vyspělých technologií už není třeba nechávat prostor pro případné konflikty, které jsou bez důkazů v podstatě neřešitelné. Někdy se může jednat o pouhé nedorozumění, jindy jde o cílené podvody a klamání. Proč se na to nepřipravit? Bude-li se jednat o solidní schůzku, můžete záznam posléze jednoduše vymazat. Pokud ovšem dojde ke konfliktu, budete mít eso v rukávu a můžete s klidným srdcem a především s důkazy podniknout další kroky.

Určitě je namístě, pokud se do takovýchto situací často dostáváte, si skrytou kameru pořídit. Rozhodně tím ušetříte spoustu času a nervů, budete-li nuceni průběh schůzky posléze dokumentovat a prokazovat.

Kamera v brýlích se dá zakoupit na eshopu cel-tec.cz.