Komfortní ubytování: Hotel v Karlíně

Karlín je jednou z částí Prahy, která láká stále více turistů. V posledních letech zásluhou urbanistických úprav zkrásněl, současně je tu možné obdivovat i celou řadu památek.

K těm nejznámějším patří Karlínská synagoga, Kostel svatého Cyrila a Metoděje, ale i Invalidovna. Karlín bývá současně volen turisty i jako místo, odkud vyráží ke svým výpravám do centra města.

Hotel Royal Prague pečuje o spokojenost svých klientů

Hotel v Karlíně, který se těší dobré pověsti, je kupříkladu Hotel Royal Prague. Často se jej vybírají ke svému pobytu i různí obchodníci, protože se nachází přímo v centru Business City, a to pouhé dvě stanice metrem od centra Prahy. Mezi poskytované hotelové služby patří mimo jiné zajištění vyžádaných vstupenek na sportovní i kulturní události, rezervace oblíbených restaurací hostů nebo zajištění taxi.

Masáže i fitness

V současné době už je u kvalitních hotelů samozřejmostí i zajištění dostatečného odpočinku pro své hosty a tento hotel v Praze 8 není výjimkou. Hotel Royal Prague svým hostům nabízí SPA, kde si mohou vybrat některou z odpočinkových masáží i zkrášlovacích procedur. Zdraví hostů pomáhá utužit i moderně vybavené Fitness studio.

K ubytování je připraveno takřka 200 moderních pokojů

Hotel Royal Prague disponuje dostatečnou kapacitou 196 unikátních moderních pokojů s koupelnami vybavenými kosmetikou značky Alda. Dnes již asi není nutné zdůrazňovat, že podobně jako další prestižní hotely je v souladu s trendem doby i tento nekuřácký.

Turisté tak mají jistotu, že kvalitní odpočinek nenaleznou jen v nedalekých Kaizlových sadech, ale mohou jej hledat již na hotelu, kde jim rádi vyjdou vstříc místní profesionálové. Hotel Royal Prague se v Praze 8 stal místem, jež je hojně využíváno pro obchodní i turistické pobyty, přičemž nabízí služby, jež jsou zcela srovnatelné s těmi, které jsou standardem pro hotely v západoevropských zemích.