Bydlení, které vám bude vyhovovat

Bydlíte v podnájmu a rádi byste se přestěhovali do vlastního? Nebo sice vlastníte byt, ale už vám v něm začíná být těsno? Stále více z nás opouští bydlení v bytech v centrech měst a stěhují se do vlastních nových domů do okrajových částí.

rodinný dům
ilustrační foto: stavex.cz

Důvodů je mnoho – bydlení v domě je zejména pro rozrůstající se rodinu mnohem přívětivější, dostane se blíž k přírodě a získáte i mnohem více soukromí. Další výhodou je také menší či větší zahrádka, kde si můžete vybudovat příjemnou oázu klidu na relaxaci či letní grilování. Dobrou zprávou pro všechny, kdo touží postavit si svůj dům je, že cena stavby domu již není tak vysoká jako v minulosti. Pořídit si svůj dům snů tak může skoro každý.

Co může za zlevnění ceny stavby nového domu? Stojí za ním zejména nové technologie. V současnosti jsou nejčastějším typem domů moderní dřevostavby na klíč . Jedná se o typizované dřevostavby z ekologických materiálů. Rozvržení jednotlivých místností si samozřejmě můžete nechat uzpůsobit svých potřebám. Dřevostavby jsou odolné a navíc také rychle postavené. Celá stavba nové dřevostavby netrvá déle než pár měsíců. Velkou výhodou je, že na první pohled dřevostavbu od klasického zděného domu nepoznáte. Obávat se nemusíte žádných nedostatků. Dřevostavby jsou kvalitní a nabízí stejný komfort bydlení jako kterýkoli jiný typ domů.
Dřevostavby na klíč můžeme rovněž zařadit mezi nízkoenergetické domy. Co to znamená? Že váš nový dům nebude náročný na energie a vy tak každý měsíc ušetříte tisíce korun. A to se vyplatí. Jestliže se o nízkoenergetických domech chcete dozvědět více informací, navštivte internetovou adresu www.stavex.cz/rodinne-domy/nizkoenergeticky/ . Tento web patří společnosti Stavex, která se věnuje výstavbám dřevostaveb na klíč po celé České republice. Rovněž si zde můžete prohlédnout také jednotlivé návrhy domů včetně půdorysů. Najít zde také můžete rozsáhlou fotogalerii.

Napsat komentář