Jak začít s online pokerem – krok za krokem

Poker je v současnosti nejpopulárnější karetní hrou v celosvětovém měřítku. V žádné jiné karetní hře se v poslední době nepořádá takové množství turnajů, jako právě v pokeru, zejména tedy v jeho nejrozšířenější variantě – Texas Hold´em.

poker
ilustrační foto: pixabay.com – pikabum

Nikomu nic nebrání v tom, aby s hraním pokeru začal. Stačí jen vědět, jak na to. Mnoho uživatelů internetu se ještě stále hraní pokeru online o reálné finance bojí. V dnešním článku si krok za krokem popíšeme, jak začít hrát poker o zajímavé finanční výhry v online podobě. Online poker se dá hrát kdykoliv a kdekoliv.

Pravidla zůstávají, ale připravte se na větší spád

Pokud máte zájem hrát online poker o finance, určitě byste měli znát dokonale všechna pravidla a principy hraní pokeru. Pokud jste až doposud hráli jen poker naživo, tedy mezi přáteli nebo na turnajích, můžete být ze stylu hry na online pokerových hernách v první chvíli zaskočení. Hra má totiž výrazně rychlejší spád, hráči jsou agresivnější a samozřejmě se nedají přečíst podle výrazu ve tváři. Samozřejmostí by pak mělo být neustálé vzdělávání a hledání nových metod a stylů hry. Nikdy neusnout na vavřínech.

Vyberte hernu pokeru, která bude nejvíce vyhovovat

Specializovaných portálů, které slouží přímo jako online pokerové herny je v dnešní době jen na našem trhu hned několik desítek. Ani jejich výběr určitě nepodceňujte. Vyberte takový portál, který bude vašim potřebám nejlépe vyhovovat. Žádnému pokerovému hráči se nehraje dobře v herně, ve které se dobře necítí.

Když chcete hrát o finance, musíte vložit vklad

Pokud budete na pokerových hernách chtít hrát o reálné finance, musíte si nejdříve založit svůj vlastní účet a vložit na něj alespoň základní finanční částku. Její výše se liší podle herny. Většina specializovaných pokerových portálů v současnosti nabízí i vstupní bonus pro nové hráče, tedy finance zdarma při založení účtu. Další možností jsou pak Freeroll pokerové turnaje, kdy není nutné na začátku vkládat finanční hotovost. Jsou to turnaje bez vkladu, ale lze na nich vyhrát reálné finance. Tyto turnaje ale většinou hraje několik stovek nebo tisíc hráčů a o finanční prémii se jich dělí jen první desítky.

Napsat komentář