Kam za pediatrem Žďár nad Sázavou

Blíží se narození Vašeho dítěte a Vy stále nemáte dětskou lékařku? Vaše miminko můžete přihlásit do péče Mudr. Dany Wasserbauerové. Její ordinaci najdete ve Žďáru nad Sázavou na ulici Studentská. O zdraví Vašeho dítěte tak bude postaráno pečlivou péčí paní doktorky až do věku devatenácti let.


ilustrační foto: pixabay.com – DarkoStojanovic

Paní doktorka při léčbě dětí volí nejnovější vědecké poznatky a moderní postupy. Samozřejmostí je při ošetřování nemocného použití vyšetření CRP, které pomáhá rozlišit bakteriální a virové infekce v organismu ošetřovaného. Tento test napomáhá rozpoznat, zda je nutné při léčbě předepsat antibiotika.

Na webových stránkách paní doktorky www.detskylekar-wasserbauerova.cz najdete také potřebné informace, týkající se povinného a doporučeného očkování. Rodiče, kteří projevují s očkováním nesouhlas, najdou na webových stránkách paní doktorky formuláře s nesouhlasem očkování. Kromě povinného očkování Žďár nad Sázavou, jako je očkování proti záškrtu. tetanu, černému kašli, hepatitidě typu B atd., může Vaše dítě navíc nechat očkovat proti rotavirovým infekcím, meningokokům, klíšťové encefalitidě či žloutence typu A.

Nebudete-li si při nemoci Vašeho dítěte s čímkoliv jisti, můžete ihned kontaktovat paní doktorku Wasserbauerovou a požádat ji o poradenství po telefonu. Ordinace pediatra Žďár nad Sázavou je otevřena pacientům každý všední den. Více informací o paní doktorce a jejích službách najdete také na jejích webových stránkách. Internetové stránky paní doktorky informují také o tom, se kterými zdravotními pojišťovnami paní doktorka spolupracuje, kdy je třeba přijít na preventivní prohlídku i jak postupovat při horečkách, zvracení či průjmu.

Napsat komentář