Na co nezapomenout při rekonstrukci kuchyně

Rekonstrukce kuchyně je jednou z nejnáročnějších. Pokud chcete mít vše nové do posledního detailu, musíte nechat udělat nové rozvody elektřiny i vody. Tím práce však pouze začínají. Následovat bude nová výmalba a podlaha. Nejvíce se pak asi soustředíme na výběr nové kuchyňské linky a dalšího nezbytného nábytku.

ilustrační foto: keramikasoukup.cz

To je sice důležité, ale mnohem větší pozornost bychom měli věnovat podlahám a obložením. Při výběru vhodné podlahy lidé často zapomínají na možnost použít dlažbu do kuchyně , která je velmi moderní a zároveň praktická. Dlažba je také velmi odolná a vydrží vám roky. Vybrat si můžete z mnoha barev i zajímavých designů.

Výmalbu stěn jistě vyberete podle vašich představ. Někdo dává přednost kuchyni v klasických barvách jako je bílá nebo hnědá, jiný má rád zase výrazné barvy. V posledních letech byla velmi v módě například oranžová nebo fialová. Pokud nechcete kuchyň malovat pomalu znovu každý rok, rozhodně byste neměli opomenout obklady do kuchyně . Ty ochrání vaši výmalbu před nehodami u vaření. Všechny nečistoty a fleky z obkladů jednoduše setřete mokrým hadrem a jsou zase jako nové. Obklady můžete barevně sladit jak s výmalbou, tak i s dlažbou. Vše pak bude působit jednotně. Obklady i dlažbu pak můžete využít také například v koupelně.

Vše pro vaši kuchyň i koupelnu najdete ve vzorkových prodejnách společnosti Keramika Soukup. Keramika Soukup se věnuje prodeji již řadu let, během kterých si získala mnoho spokojených zákazníků, kteří se rádi vrací. Zboží této společnosti je dostupné všem zákazníkům po celé České republice. V každém regionu má prodejce své obchodní partnery. Jestliže nemáte dostatek času zajet se podívat do jedné z kamenných prodejen, můžete si nabízené zboží také prohlédnout online na internetové adrese www.keramikasoukup.cz . Sortiment Keramiky Soukup je velice široký a tak si z něj vybere opravdu každý.

Napsat komentář