Představujeme úžasné hodinky Michael Kors, DKNY a Invicta

Na vzhledu hodinek dnes rozhodně záleží. Nejsou totiž už jen pouhým ukazatelem času. Stal se z nich šperk, kterým můžeme vyjádřit svůj styl a smysl pro módu. Jestliže v současné době o nákupu hodinek uvažujete, naše inspirace se vám jistě bude hodit. Přinášíme malý přehled top 3 značek…

Michael Kors
Foto: delux.cz – Michael Kors MK5491

Hodinky Michael Kors – luxus za příjemnou cenu

Jestliže máte rádi výrazné hodinky a chcete se jimi pochlubit, není lepší možnost, než si vybrat u světoznámé značky Michael Kors. V sortimentu značky je široká paleta modelů, které jistě uspokojí i ty nejnáročnější. Hodinky od této značky mají na první pohled rozpoznatelný styl, který je směsicí americké „velikosti“ a evropské elegance. Vybírat je možné hodinky s velkými ciferníky i sportovní modely. U nás zabodovaly Michael krásky Kors MK5491 v trendy růžové barvě, které jsou vyrobeny z pozlacená oceli a ozdobené zářivými krystaly.

DKNY
Foto: delux.cz – DKNY NY8446

Ve stylu nespoutaného New Yorku

DKNY je notoricky známá značka z dalekého New Yorku, která nad ostatními vyniká spojením jedinečnosti a nespoutanosti. Značka je inspirována stylem velkoměsta a vidět to je na každém jejím kousku. Hodinky DKNY mají dvě základní charakteristiky – jsou vyrobené z prvotřídních materiálů a mají úžasně jemný a zároveň extravagantní vzhled. Důkazem toho jsou například hodinky DKNY NY8446 vyrobené z čisté oceli, které jsou zdobené desítkami drobných krystalků. Hodí se pro běžné nošení i společenské příležitosti.

Invicta
Foto: delux.cz – Invicta 15779

Invicta uspokojí dámy i pány

Hodinky Invicta jsou robustní a extravagantní, a proto mají řadu fanoušků po celém světě. Značka vyrábí spíše pánské hodinky, ale na své si jistě přijdou i dámy, které preferují pánský styl. Invicta je původně švýcarská značka, takže od hodinek nelze čekat nic jiného, než prvotřídní kvalitu. Vybírat je možné z desítek modelů. Ty nejkrásnější najdete například v edici Invicta Reserve Venom. Jedna ukázka za všechny – co říkáte na Hodinky Invicta 15779? Jsou vyrobeny z pozlacené oceli a na ruce prostě nejdou přehlédnout!

Napsat komentář