Rebelbetting – nový nástroj pro arbitrážní sázení

Arbitrážní sázení je mezi sázkaři označováno jako „sázení na jistotu“. Až donedávna byl tento druh sázení pouze výsadou sázejících skupin, které vlastnili vlastní a velmi složité programy. Tyto programy měly za úkol zjistit a využívat rozdíly v kurzech jednotlivých sázkových kanceláří. Při dostatečné výši rozdílu totiž vzniká situace, kdy při správném rozložení vkladu na všechny výsledky lze dosáhnout zisku i bez ohledu na to, jak dané utkání dopadne. Přesně k tomu nyní slouží program Rebelbetting.

surebets
ilustrační foto: kurzovesazeni.com

Jak to funguje

Rebelbetting je program, který realizuje arbitrážní situace a základní výpočty a pomocí sbírání nezbytných informací, dat a především kurzů sázkových kanceláří. Program lze nainstalovat do každého počítače. Pokud se objeví možnost arbitráže u některé sázky,  Rebelbetting tuto možnost okamžitě zobrazí. Uživatelé tak mají jistotu, že při vhodně zvoleném rozložení sázek existuje jen jedna jediná možnost, bez ohledu na to, jak zápas dopadne. Tou možností je zhodnocení vkladu – tedy zisk. Nejedná se tedy o hazard, ale o jistý zisk.

Automatické vyhledání jediným stiskem tlačítka

Pokud budete mít zájem o arbitrážní sázení, je k tomu s programem Rebelbetting zapotřebí je jediné stisknutí tlačítka. Sami si v programu můžete nastavit filtry pro arbitrážní sázení podle minimálního nebo maximálního zisku, začátku zápasu, sázkové kanceláře, u kterých máte účet nebo podle druhu sportu. Sázky se nemusí týkat pouze sportu, ale jakýchkoliv událostí, na které je vypsán kurz a je možnost výhry. K dispozici je u tohoto programu také kalkulačka, se kterou je možné spočítat výši vkladů při rozhraní kurzů, aby byl zisk zaručený.

Proč Rebelbetting pořídit a jaké kanceláře pokrývá

V současnosti program Rebelbetting nabízí možnost automatického přihlášení do sázkových účtů různých sázkových kanceláří. Konkrétně se přes Rebelbetting můžete přihlásit přes 40 sázkových kanceláří a burz. Další se neustále přidávají. Tento program je v angličtině, slouží pro sure betting,  ale nabízí českou měnu. Jeho největší výhodou je automatické vyhledávání sázkových příležitostí a ověřování aktuálních kurzů.

Napsat komentář