Seďte v kanceláři zdravě

Skoro každý, kdo pracuje v kanceláři, zná velmi dobře situaci, kdy se po celém dni vrátí domů celý rozlámaný, s bolestmi zad, či krční páteře. Že se Vám to také stává? visualcage.ru

židle kancelářská
ilustrační foto: b2bpartner.cz

Toto je problém naprosté většiny lidí se sedavým zaměstnáním. Někdo dokonce každodenně. Je to způsobeno tím, že naše tělo není na tak dlouhé sezení zatím ještě přizpůsobené, neboť v minulosti byla většina prací pouze manuálních. V sedu tak neumíme příliš dlouho držet tělo správným způsobem a tím pádem dochází k hrbení, či jiným úlevovým polohám, které jsou však pro naše tělo nepřirozené a způsobují bolest.

Dokonce může dojít až k velmi nepříjemným zdravotním komplikacím a trvalým následkům. Chcete tomuto problému předcházet? V tom případě je nutné pořídit si kvalitní židli kancelářskou. A to ne jen tak ledajakou, ale dokonce zdravotní kancelářskou židli .

Nejste si jisti, čí se taková zdravotní kancelářská židle liší od té klasické? Rádi Vám to přiblížíme. Největší rozdíl je v takzvaném aktivním sedu, který na zdravotní židli musíte držet. Nemá totiž klasický sedák, ale pohyblivou plošinu, či půlmíč. Proto musíme neustále udržovat rovnováhu. K čemu je to však dobré?

Pořízení zdravotní kancelářské židle by mělo být jasnou volbou pro každého, kdo chce udělat něco pro své zdraví a udržovat se v kondici. Pokud nás během práce něco bolí, jistě víte, že pak není možné se plně soustředit a naše pracovní výkony mohou značně klesnout. Proto neváhejte a zainvestujte do kvalitní kancelářské židle, či křesla.

Pokud si myslíte, že tato investice bude velmi drahá, rádi Vás vyvedeme z omylu. Přinášíme Vám totiž opravdu širokou nabídku kancelářských židlí za skvělé ceny. Aby naše ceny byly ještě příznivější, máme pro Vás různé slevové akce a výhodné nabídky, které najdete v kategorii kancelářská křesla akce .

Napsat komentář