Tapety pro váš domov

Když se řekne tapety, mnozí si představí osmdesátá léta a nevzhledné, nevkusné pokrývky zdí, které se ve svých rozích odchlípávají a spíš přispívají k ponuré atmosféře postaršího panelákového bytu, než cokoliv jiného. Skutečnost je ale taková, že v dnešní době existují zajímavé tapety, které jsou vyrobené z kvalitních materiálů a mohou doopravdy obohatit design vašeho bytu.

Jednou ze značek, které stojí za povšimnutí, pokud budete při renovaci zdí vašeho bytu uvažovat o tapetách, je diamond design. Správně vybrané a samozřejmě také nalepené tapety jsou skvělým řešením pro opravdu skvělý design interiéru. Diamond design je v oboru tapet profesionál: nabízí tapety všech známých tipů a u některých je výhradním dovozcem. A co je tedy konkrétně v nabídce?

Tapety jsou mnohdy často poničené díky sousedům a jejich tekoucím potrubím. Pro tyto případy nezapomeňte uzavřít pojištění domácnosti.

Jednak klasické vinylové tapety, které jsou oblíbené nejen díky své cenové dostupnosti, ale i dobré odolnosti proti oděru, vodě i znečištění. Co asi neznáte, jsou vliesové tapety. Ty jsou tvořené kombinací vinylu a textilie, takže si zachovávají přijatelnou cenu, i pokud vám rozpočet dovoluje na pořízení tapet pouze omezené prostředky, ale zároveň nabízejí příjemný a krásný povrch textilní tapety. Kromě řady dalších druhů tapet – textilních, sklovláknitých, papírových i dětských – nás zaujaly nabízené přírodní tapety: jsou z různých, ale zcela přírodních materiálů, jako je například hedvábí, sisalové vlákno nebo slída. Dokonale se tak hodí k interiérům designově postavených právě na přírodních prvcích.

Pokud se vám u Diamond design něco zalíbí, můžete si to prohlédnout i naživo v některém z jejich showroomů v Praze, Brně, Velké Bíteši a Zlíně. Tamní pracovníci a pracovnice vám nejen odprezentují širokou škálu tapet různých druhů, ale pomohou i se zaměřením. Využijte dlouholeté zkušenosti Diamond designu v oboru tapet jejich instalace a lepení!

Napsat komentář