Tisíce lidí hledají poklady v aukcích a bazarech

Půdy a sklepy starých domů skrývají nespočetné množství cenných předmětů. Nicméně spousta lidí takové věci vyhazuje, nebo prodává prostřednictvím inzerce a bazarů za symbolickou cenu.

starozitn
ilustrační foto: pixabay.com – Gellinger

Tito lidé často netuší, že nabízený předmět je mnohem hodnotnější, než si myslí. Na druhé straně stojí sběratelé a lovci pokladů, kteří starožitnosti odkupují a prodávají za vyšší ceny. Pro jakou stranu obchodního řetězce se rozhodnete vy?

Jestliže se chcete stát sběratelem či obchodníkem, který najde vzácný předmět za nízkou cenu a obratem ho prodá za stonásobně vyšší peníz, dovolujeme si vám představit inzertní portál Megainzerce.cz s měsíční návštěvností pohybující se přes 500 000 lidí. V současné době již nemusíte listovat tištěnými inzercemi, moderní je online bazar usnadňující vyhledávání a vkládání inzerátů. Neplatíte za prostor na portálu, neboť jsouinzerce zdarma. Jestliže vyvěsíte na portálu inzerci, oslovíte široké spektrum veřejnosti a máte vyšší šanci prodeje nabízeného předmětu.

Hledání a prodávání cenných věcí

Abyste mohli cennosti prodávat, musíte je nejprve vyhledat. Online bazar je rozdělený na několik přehledných kategorií, jež můžete procházet postupně – od nábytku a hudební nástroje, přes knihy a učebnice, až po starožitnosti a přístroje. Nikdy nevíte, na co narazíte. Jakmile vám do oka padne nějaká inzerce, stačí oslovit prodávajícího a domluvit se na zprostředkování obchodu. Získaný předmět, jenž má mnohem vyšší hodnotu než je cena, za kterou jste ho koupili, můžete obratem inzerovat na portálu. Ale nezapomeňte zvýšit prodejní cenu. A takto se vydělává.

Dnes si touto cestou přivydělávají tisíce lidí, kteří denně prochází bazary a aukce. A ti šikovnější mají získávání starožitností a jejich následný prodej jako hlavní zdroj příjmů. Budete-li bystří a zruční, určitě i vám padne nějaká koruna do kapsy.

Napsat komentář